ვებ-გვერდი სრულად იღებს პასუხისმგებლობას დაიცვას მომხმარებლის პირადი ინფორმაცია და არ გადასცეს ის მესამე მხარეს მომხმარებლის თანხმობის გარეშე, გარდა იმ შემთხვევებისა, როდესაც არსებობს ინფორმაციის გაცემის ვალდებულება საქართველოს კანონმდებლობის საფუძველზე.ვებ-გვერდს არ გააჩნია წვდომა ანგარიშსწორებისას გამოყენებულ საგადახდო ბარათებზე. ბარათით ანგარიშსწორებისას მომხმარებლის გადამისამართება ხდება პარტნიორი ბანკის დაცულ გვერდზე, რომელიც სრულად პასუხისმგებელია გამოყენებული ინფორმაციის დაცვაზე.
პროდუქციის რეალიზება ხდება ვებ-გვერდსა და საწყობში პარალელურად, შესაბამისად არის ალბათობა, რომ საიტზე პროდუქტის დათვალიერების და შეძენის დროს, პროდუქცია არ იყოს ადგილზე, შეკვეთის განთავსების შემდეგ კომპანია თავად მოგაწვდით ინფორმაციას ამის შესახებ.
მომხმარებელმა უნდა უზრუნველყოს უტყუარი ინფორმაციის მოწოდება, რათა მისი შეკვეთა ზუსტ ადრესატამდე მივიდეს.
არ ჩაიბაროს წუნდებული პროდუქცია და მოითხოვოს მისი გადაცვლა იმავე ან უფრო მეტი ღირებულების მქონე პროდუქციაში.
ჩვენ ვიღებთ ვალდებულებას, ჯეროვნად შესრულდეს მომხმარებელთან ნაკისრი ვალდებულება შეკვეთის დროულად დამუშავებასა და მიწოდებაზე.
მომხმარებელს აქვს უფლება მოითხოვოს შეძენილი ნივთის მიღება დადგენილ ვადაში.