ვებ-გვერდი სრულად იღებს პასუხისმგებლობას დაიცვას მომხმარებლის პირადი ინფორმაცია და არ გადასცეს ის მესამე მხარეს მომხმარებლის თანხმობის გარეშე, გარდა იმ შემთხვევებისა, როდესაც არსებობს ინფორმაციის გაცემის ვალდებულება საქართველოს კანონმდებლობის საფუძველზე.ვებ-გვერდს არ გააჩნია წვდომა ანგარიშსწორებისას გამოყენებულ საგადახდო ბარათებზე. ბარათით ანგარიშსწორებისას მომხმარებლის გადამისამართება ხდება პარტნიორი ბანკის დაცულ გვერდზე, რომელიც სრულად პასუხისმგებელია გამოყენებული ინფორმაციის დაცვაზე.
2
პროდუქციის რეალიზება ხდება ვებ-გვერდსა და საწყობში პარალელურად, შესაბამისად არის ალბათობა, რომ საიტზე პროდუქტის დათვალიერების და შეძენის დროს, პროდუქცია არ იყოს ადგილზე, შეკვეთის განთავსების შემდეგ კომპანია თავად მოგაწვდით ინფორმაციას ამის შესახებ.
3
მომხმარებელმა უნდა უზრუნველყოს უტყუარი ინფორმაციის მოწოდება, რათა მისი შეკვეთა ზუსტ ადრესატამდე მივიდეს.
4
არ ჩაიბაროს წუნდებული პროდუქცია და მოითხოვოს მისი გადაცვლა იმავე ან უფრო მეტი ღირებულების მქონე პროდუქციაში.
5
ჩვენ ვიღებთ ვალდებულებას, ჯეროვნად შესრულდეს მომხმარებელთან ნაკისრი ვალდებულება შეკვეთის დროულად დამუშავებასა და მიწოდებაზე.
6
მომხმარებელს აქვს უფლება მოითხოვოს შეძენილი ნივთის მიღება დადგენილ ვადაში.